Hakkımızda

 

Günümüz toplu yemek kültürü, endüstriyel beslenmeye doğru hızlı yükseliş trendindedir, geçmiş uygulamalar firma çalışanlarını doyurma eksenliydi, ancak içinde yaşadığımız bu dönemde bu anlayış çalışanların motivasyonu ve iç müşteri memnuniyetine dönüşmüştür. 

  Bu anlayış beraberinde toplu yemek üretimi yapan kuruluşları, hizmet verilen sektördeki taleplere göre, farklılaşmaya itmektedir. Menü planlama, kalori hesaplama, diyet menüler, çocuk menüleri, yöresel yemekler vb uygulamalar bu yeni trendin gereklerindendir. 

  Usta ellerce sağlıklı koşullarda hazırlanan leziz yemekler ile Hakan Yemekçilik size ev yemekleri lezzetinde bir damak zevki sunuyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeyi amaç edinen yönetim felsefesiyle hareket eden Hakan Yemekçilik müşterilerinin bulunduğu lokasyonda çağdaş mutfak (kuru gıda stok, artı ve eksi soğuk depo) ve diğer altyapı çalışmalarını da müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ek maliyet yükü getirmeden kurmak suretiyle profesyonel ekibiyle yerinde yemek hizmeti veren ve bu alanda birçok ilklere imza atan öncü bir kuruluştur. 

  Siz müşterilerimizin talep ettiği öğünler belirlendikten sonra, menüler yemeklerin kalori dengesi, tat uyumu ve renk uyumu yöresel damak zevkleri dikkate alınarak aylık olarak hazırlanır. Menüler hazırlanırken yemeklerimizi kaliteli, sağlığa uygunluk standartlarında sunmanın yanı sıra müşterilerimizin yeterli ve dengeli beslenmeleri de sağlanmaktadır. 

  Yemeği bir sanat olarak gören Hakan Yemekçilik ailesi yemeğin sunumuna önem gösterir. En başından sonuna dek titizlikle hazırlanan yemeğimiz aynı özenle müşterilerimizin tabaklarına servis edilir. Hakan Yemekçilik servis ekibimiz değerli müşterilerimizin gün içinde kendilerine ayırabildikleri o kısa sürede hayatlarına lezzet ve mutluluk katmak için çalışıyorlar. Hedefimiz sağlıklı ve lezzetli yemekleri üretip, müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktır. Kalite ve sağlığa uygunluk anlayışımızdan ödün vermeden sektördeki gelişim ve değişimlerin öncüsü ve takipçisi olmayı amaçlayan, çalışma prensiplerimizle hareket ederek, firmamızın pazar payını ve rekabet gücünü arttırmaktır. 

 Belirlediğimiz hedeflerimiz doğrultusunda kalite güvence sisteminin mükemmel bir şekilde işlemesi ve geliştirilmesi için sürekli iyileştirme kapsamında çalışmalarımız büyük bir hızla devam etmektedir.

 
OfoSoft
Telif Hakkı 2015-2024 || Sivas Hakan Yemekçilik'e Aittir.
Online : 1
Bügün : 27
Toplam : 303966
Bu Bölümü Kapat
13.07.2024
» Yayla Çorbası
» Etli Bezelye
» Makarna
» Tatlı
Hemen Ara
Telegram
WhatsApp